MEYER-HOLSEN

Trwająca już ponad 150 lat produkcja dachówek Meyer-Holsen była i jest możliwa tylko dzięki osobowościom energicznych przedsiębiorców oraz pracowitości i zaangażowaniu wszystkich pracowników. Dzięki dwóm wysoko nowoczesnym zakładom produkującym dachówki w okręgu Minden-Lübbecke o najnowszym standardzie technicznym gwarantujemy sprawną dostawę dachówek najwyższej jakości oraz pewne miejsca pracy w regionie. Zrównoważone zarządzanie stanowi podstawę sukcesu naszej przedsiębiorczości. Dzięki temu odkrywamy nowe szanse, minimalizujemy ryzyka i podejmujemy wyzwania stawiane nam przez społeczeństwo oraz przez rynek. Oszczędnie i wydajnie wykorzystujemy zasoby i z pełną odpowiedzialnością postępujemy wobec pracowników i społeczeństwa. Począwszy od produktu naturalnego z własnych kopalń gliny, poprzez staranną produkcję i uszlachetnianie powierzchni angobami lub glazurami, aż po indywidualną kontrolę akustyczną i wzrokową — przywiązujemy największą wagę do jakości dla klientów o najwyższych wymaganiach.

Meyer-Holsen Team dla Dalfer

 

Karpiówka Holenderka Holenderka zakładkowa Vario Holenderka zakładkowa Vario „Altstadt Vario“ Płytka szczytowa Dacapo Marsylka Piano Garant Ravensberger Zwilling Tandem

 

MEYER-HOLSEN KARPIÓWKA

Karpiówka to idealne rozwiązanie do bezpiecznego i indywidualnego pokrycia dachu. Dzięki niej możliwa jest realizacja najróżniejszych rodzajów ukształtowania dachu, np. lukarn, koszy dachowych, wież, kopuł i kominów.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Karpiowka

MEYER-HOLSEN HOLENDERKA

Holenderka firmy Meyer-Holsen o mocno pofalowanym kształcie jest dostępna o kroju krótkim i długim.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Holenderka

MEYER-HOLSEN HOLENDERKA ZAKŁADKOWA VARIO

Oryginalna holenderka zakładkowa Vario® jest jedną z najpopularniejszych dachówek na niemieckim rynku, a poprzez swoją klasyczną elegancję zapewnia harmonijny wygląd powierzchni dachu. Dzięki programowi kolorów Vario® stworzy indywidualną aranżację każdego obiektu.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Holenderka zakładkowa Vario

MEYER-HOLSEN HOLENDERKA ZAKŁADKOWA VARIO „ALTSTADT VARIO“

Prosta krawędź nadaje dachówce „Altstadt Vario“ wyraźny charakter dachówki holenderki bez konieczności rezygnacji z korzyści, jakie daje kształt litery S. Znajduje swoje zastosowanie w przypadku budynków objętych ochroną zabytków, gdzie zachowanie historycznych budowli znajduje się na pierwszym miejscu, ale także w przypadku nowych pokryć dachowych, kiedy w grę wchodzi klasyczna aranżacja dachu.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Holenderka zakładkowa Vario„Altstadt Vario“

MEYER-HOLSEN PŁYTKA SZCZYTOWA

Płytka szczytowa firmy Meyer-Holsen to idealne zakończenie dachu. Dostępna w całym programie Meyer-Holsen. Wysoka ekonomiczność, długa żywotność i brak wymogu konserwowania w porównaniu do znanych materiałów. Do zastosowania przy szczytach, okapach i obudowach. W pełni ceramiczna i trwale piękna. Przekonujący wygląd poprzez harmonijny całokształt.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Płytka szczytowa

MEYER-HOLSEN DACAPO

Dachówka Dacapo firmy Meyer-Holsen to klasyczny, trafiony model o ponad stuletniej tradycji. Zmodyfikowana i dostosowana do dzisiejszych wymagań jakościowych dachówka Dacapo pasuje zarówno do historycznego, jak i nowoczesnego budownictwa.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Dacapo

MEYER-HOLSEN MARSYLKA

Klasyczna dachówka marsylka o znakomitych właściwościach produktu i wyraźnym profilu, który sprawia, że nadaje się ona także do budynków objętych ochroną zabytków.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Marsylka

MEYER-HOLSEN PIANO

Prostoliniowość dachówki Piano sprawia, że nadaje się ona do przedsięwzięć budowlanych o nowoczesnej architekturze. Zarówno w przypadku domów jednorodzinnych o zredukowanej architekturze, jak i w przypadku willi miejskich w klasycznym stylu architektonicznym Piano gwarantuje idealny wygląd.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Piano

MEYER-HOLSEN GARANT

Dachówka Garant jast wyłącznie modelm gwarancyjnym i w ciągu 40 lat pokryła ponad 10 mln metrów kwadratowych powierzchni dachowych.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Garant

MEYER-HOLSEN RAVENSBERGER

Wyjątkowe zalety dachówki Ravensberger zarówno w kwestii wyglądu, jak i pod względem ekonomicznym mówią same za siebie — doskonała synteza lekkości i elegancji.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Ravensberger

MEYER-HOLSEN ZWILLING

Wyjątkowy kształt dachówki Meyer-Holsen Zwilling® w idealny sposób łączy w sobie aspekty ekonomiczne i estetyczne. To właśnie w połączeniu z Meyer-Holsen Zwilling Junior® jako dachówką „połówkową“ można szybko i bezpiecznie pokryć dach o wymagającym i trudnym kształcie.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Zwilling

MEYER-HOLSEN TANDEM

Wyjątkowość dachówki Tandem® podkreśla wyrafinowany wygląd i znakomity stosunek ceny do jakości. Ten model jest bardzo praktyczny podczas układania, a wyśmienite możliwości zastosowania przy narożach i koszach dachowych stanowią bardzo ważne argumenty dla dekarza.

 • Karta techniczna Meyer-holsen Tandem